Stomatologia 6 Logo Telephone: +48 34 32 400-25
Stomatologia Dziecięca Częstochowa
Stomatologia Dziecięca Częstochowa

Stomatologia Dziecięca


Potrzeby dzieci są dla nas szczególnie ważne. Indywidualnie dopasowane metody leczenia, oparte na najnowszych osiągnięciach w stomatologii łączymy z przyjaznym dzieciom środowiskiem. Specjalnie wyszkolona Pani Stomatolog opiekuje się małym pacjentem z empatią i tworzy atmosferę pełną zaufania.


Zabiegi bez lęku


Strach przed leczeniem stomatologicznym może rozwinąć się już w okresie dziecięcym. Także dla dzieci oferujemy możliwości leczenia redukujące strach. Oprócz najnowocześniejszego sprzętu do znieczulenia miejscowego używamy podtlenku azotu (gazu rozweselającego). Przy pomocy podtlenku azotu leczenie zębów nie jest bolesne a wizyta u dentysty wydaje się szybko mijać.


Profilaktyka


Optymalna higiena jamy ustnej i prawidłowe postępowanie z produktami do pielęgnacji zębów są ważne od najwcześniejszych lat dziecka. Pierwszą wizytę u stomatologa dziecięcego zaleca się w wieku od 1½ do 2 lat. Wiele problemów stomatologicznych można rozpoznać i leczyć już u maluchów, umożliwiając tym samym lepszą higienę jamy ustnej i zdrowsze zęby.PRYWATNA PRAKTYKA
STOMATOLOGICZNA 6

AdresTel
Email

Godziny
Przyjęć
Aleja Najświętszej
Maryi Panny 6
42-200 Częstochowa

+48 34 3 2400-25
stomatologia_tkaczynski@wp.pl

Pon - Pt:   9:00 - 13:00
16:00 - 19:00
stomatolog Częstochowa stomatolog Częstochowa
Copyright © 2014 - 2018 - Prywatna Praktyka Stomatologiczna 6